Menu Close

500 зборови

199 ден

Следејќи ги најубавите приказни, вашето дете ќе научи многу зборови на англиски и нивното соодветно значење на македонски јазик. На лесен и забавен начин, збогатете го речникот на вашето дете, со тоа што ќе му ја подарите оваа книга.

Категорија:

500 зборови

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “500 зборови”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *