Menu Close

Хајди ја празнува Нова година

74 ден

Авантурите на главниот лик Хајди раскажани во 20 различни приказни кои илустративно прекрасно се надополнети на текстовите раскажани во нив.

Категорија: Сликовници
Едиција: Хајди
Димензии: 195/250mm-16 страници, брош повез

Категорија:

Авантурите на главниот лик Хајди раскажани во 20 различни приказни кои илустративно прекрасно се надополнети на текстовите раскажани во нив.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Хајди ја празнува Нова година”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »