Menu Close

Хајди и Нора

74 ден

Авантурите на главниот лик Хајди раскажани во 20 различни приказни кои илустративно прекрасно се надополнети на текстовите раскажани во нив.

Категорија: Сликовници
Едиција: Хајди
Димензии: 195/250mm-16 страници, брош повез

Категорија:

Авантурите на главниот лик Хајди раскажани во 20 различни приказни кои илустративно прекрасно се надополнети на текстовите раскажани во нив.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Хајди и Нора”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »