Menu Close

Хајди во Дорфли

74 ден

Авантурите на главниот лик Хајди раскажани во 20 различни приказни кои илустративно прекрасно се надополнети на текстовите раскажани во нив.

Категорија: Сликовници
Едиција: Хајди
Димензии: 195/250mm-16 страници, брош повез

Категорија:

Авантурите на главниот лик Хајди раскажани во 20 различни приказни кои илустративно прекрасно се надополнети на текстовите раскажани во нив.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Хајди во Дорфли”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »