Menu Close

Том и неговата цистерна

85 ден

Кратки приказни изработени од цврст картон во најнеобични форми како камион, багер и цистерна. Каи и неговиот камион, Бени и неговиот багер и Том и неговата цистерна се насловите од оваа серија.

Категорија: Сликовници
Едиција: Транспорт серија
Димензии: 116/155 mm-10 страни, картон

Категорија:

Кратки приказни изработени од цврст картон во најнеобични форми како камион, багер и цистерна. Каи и неговиот камион, Бени и неговиот багер и Том и неговата цистерна се насловите од оваа серија.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Том и неговата цистерна”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »