Menu Close

Семејниот компјутер на Прасето Пепа

89 ден

Мајката Прасе работи на домашниот компјутер, но Пепа и Џорџ сакаат да ја играат играта Среќната кокошка. Дали Таткото Прасе ќе дојде и ќе го поправи исклучениот компјутер? Прочитај повеќе во оваа слатка приказна за прасињата…

Категорија: Сликовници
Едиција:
Димензии: 202/202 mm – 24 страници ; брош повез

Категорија:

Мајката Прасе работи на домашниот компјутер, но Пепа и Џорџ сакаат да ја играат играта Среќната кокошка. Дали Таткото Прасе ќе дојде и ќе го поправи исклучениот компјутер? Прочитај повеќе во оваа слатка приказна за прасињата…

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Семејниот компјутер на Прасето Пепа”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »