Menu Close

Розова панделка

290 ден

Посебни мигови,
Први единствени и неповторливи искуства….
Розовата панделка е посветена на вашето девојче: многу страници што треба да се напишат,ден по ден…
За да се сочуваат најубавите и најважни моменти на првите фантастични дванаесет месеци на вашето најмило!

Категорија: Прирачници
Едиција: Радосници
Димензии: 265/270 mm-28 страници; тврд повез

Категорија:

Посебни мигови,
Први единствени и неповторливи искуства….
Розовата панделка е посветена на вашето девојче: многу страници што треба да се напишат,ден по ден…
За да се сочуваат најубавите и најважни моменти на првите фантастични дванаесет месеци на вашето најмило!

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Розова панделка”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »