Menu Close

Раскажи авантура-приказна 3

40 ден

Вашето дете, следејќи ги сликите, треба да ја раскаже приказната со што ќе вежба пишување и ќе ја развие својата фантазија.

Категорија:

Вашето дете, следејќи ги сликите, треба да ја раскаже приказната со што ќе вежба пишување и ќе ја развие својата фантазија.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Раскажи авантура-приказна 3”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »