Menu Close

Раскажи авантура-приказна 1

40 ден

Вашето дете, следејќи ги сликите, треба да ја раскаже приказната со што ќе вежба пишување и ќе ја развие својата фантазија.

Категорија: Едукативни изданија
Едиција: Напиши своја приказна
Димензии: 216/280 mm-12 страници

Категорија:

Вашето дете, следејќи ги сликите, треба да ја раскаже приказната со што ќе вежба пишување и ќе ја развие својата фантазија.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Раскажи авантура-приказна 1”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »