Menu Close

Работи кои секој татко треба да ги знае

210 ден

Имате деца.

Ние ги имаме одговорите.

Од менување пелени и подждригнување кај бебињата, до градење песочни замоци и организирање детска забава со преноќување, оваа книга е полна со нешта што теба да ги знае секој татко. Читателите ќе откријат:

-Како да се ослободи собата од чудовишта

-Како да се справите со излив на лутина

-Како да дадете задолженија

-Како да разговарате за приците и за пчелите

-Како да заштедите за факултет

Дополнително, вештини за преживување на семејното патување, совети за здрава исхрана, водич за поврзување со раздразливите тинејџери, и многу, многу повеќе!

Категорија: Белетристика/прирачник
Автор: Брет Коен
Димензии: 92/152 mm -143 страници; тврд повез

Категорија:

Имате деца.

Ние ги имаме одговорите.

Од менување пелени и подждригнување кај бебињата, до градење песочни замоци и организирање детска забава со преноќување, оваа книга е полна со нешта што теба да ги знае секој татко. Читателите ќе откријат:

-Како да се ослободи собата од чудовишта

-Како да се справите со излив на лутина

-Како да дадете задолженија

-Како да разговарате за приците и за пчелите

-Како да заштедите за факултет

Дополнително, вештини за преживување на семејното патување, совети за здрава исхрана, водич за поврзување со раздразливите тинејџери, и многу, многу повеќе!

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Работи кои секој татко треба да ги знае”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »