Menu Close

Работи кои секоја невеста треба да ги знае

210 ден

Сé што ви е потребно за да го испланирате совршениот ден.

Вклучувајќи:

-Како да го испланирате буџетот

-Како да ги изберете вашите придружници

-Како да го одберете невестинскиот фустан

-Како да направите да им биде удобно на вашите гости

-Како да се справите со дарувањето и со невестинската забава

Дополнителни совети за избирањето на вашите гости, на снабдувачите за работите што ви се потребни, изборот на деталите, справувањето со деликатните ситуации и многу, многу повеќе!

Категорија: Белетристика/прирачник
Автор: Мишел Парк Лазет
Димензии: 92/152 mm -143 страници; тврд повез

Категорија:

Сé што ви е потребно за да го испланирате совршениот ден.

Вклучувајќи:

-Како да го испланирате буџетот

-Како да ги изберете вашите придружници

-Како да го одберете невестинскиот фустан

-Како да направите да им биде удобно на вашите гости

-Како да се справите со дарувањето и со невестинската забава

Дополнителни совети за избирањето на вашите гости, на снабдувачите за работите што ви се потребни, изборот на деталите, справувањето со деликатните ситуации и многу, многу повеќе!

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Работи кои секоја невеста треба да ги знае”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »