Menu Close

Пити-2

99 ден

Нови наслови од оваа едиција на готвачи! На 65 страници во боја, надополнети со фотограии може да најдете преку 70 рецепти коишто се описно објаснети односно постапката на приготвување на рецептот и исто толку фотографии на рецептите.

Категорија: Прирачници
Едиција: Мали мајсторства
Димензии: 165/235 mm-65 страници ;брош повез

Категорија:

Нови наслови од оваа едиција на готвачи! На 65 страници во боја, надополнети со фотограии може да најдете преку 70 рецепти коишто се описно објаснети односно постапката на приготвување на рецептот и исто толку фотографии на рецептите.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Пити-2”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »