Menu Close

Пинокио

100 ден

Четири познати приказни презентирани на сосема поинаков начин наменети за оние најмладите. За секоја приказна добивате посебна книгичка со богати и живи илустрации и анимирано цд во кое е раскажана истата.

Категорија: Сликовници
Едиција: Светот на бајките (книга + цд)
Димензии: 165/230 mm-15 стр.

Категорија:

Четири познати приказни презентирани на сосема поинаков начин наменети за оние најмладите. За секоја приказна добивате посебна книгичка со богати и живи илустрации и анимирано цд во кое е раскажана истата.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Пинокио”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »