Menu Close

Патување низ времето

160 ден

Значи, дали си подготвен за патување низ времето кое ќе те остави без здив? Не ти треба ниту голем куфер, ниту пасош. Единствено ти треба твојата лупа! Употреби ги твоите вештини за набљудување и логика и покажи ја својата генијалност и интелигенција… во случај да сакаш да останеш неповреден!

Категорија: Сликовници
Едиција: Сликовници со лупа
Димензии: 210/300 mm – 32 страници ; мек повез и илустации во боја

Категорија:

Значи, дали си подготвен за патување низ времето кое ќе те остави без здив? Не ти треба ниту голем куфер, ниту пасош. Единствено ти треба твојата лупа! Употреби ги твоите вештини за набљудување и логика и покажи ја својата генијалност и интелигенција… во случај да сакаш да останеш неповреден!

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Патување низ времето”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »