Menu Close

На фармата

70 ден

Четири различни боенки преполни со чудесниот живот во џунглата, на фармата, во градината и на патот; малите чудотворци можат едноставно да ја оживеат сликата само со четкичка и вода и АБРАКАДАБРА – боите волшебно оживуваат и се појавуваат.

Категорија: Боенки
Едиција: Абракадабра
Димензии: 220/280 mm-16 страници

Категорија:

Четири различни боенки преполни со чудесниот живот во џунглата, на фармата, во градината и на патот; малите чудотворци можат едноставно да ја оживеат сликата само со четкичка и вода и АБРАКАДАБРА – боите волшебно оживуваат и се појавуваат.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “На фармата”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »