Menu Close

Мојот свет на зборови и букви

150 ден

Помогнете им на вашите деца кои започнуваат со своето образование. Оваа книга ќе му помогне на секое прваче во изучувањето на буквите и зборовите на забавен и интересен начин.

Категорија: Едукативни изданија
Едиција: Пиши бриши
Димензии: 205/288 mm – 31 страници ; брош повез

Категорија:

Помогнете им на вашите деца кои започнуваат со своето образование. Оваа книга ќе му помогне на секое прваче во изучувањето на буквите и зборовите на забавен и интересен начин.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Мојот свет на зборови и букви”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »