Menu Close

Моја самовила

95 ден

Избор од четири различни приказни со лепенки кои се за повеќекратна употреба, со живописни бои и прекрасни илустрации. Оваа едиција ги вклучува следните илустрации: Моја принцеза, Самовила, Во потрага по богатството и Подводен свет.

Категорија: Сликовници
Едиција: Книги со светки и блесок
Димензии: 210/300cm- 14 стр ; брош повез

Категорија:

Избор од четири различни приказни со лепенки кои се за повеќекратна употреба, со живописни бои и прекрасни илустрации. Оваа едиција ги вклучува следните илустрации: Моја принцеза, Самовила, Во потрага по богатството и Подводен свет.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Моја самовила”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »