Menu Close

Моето семејство

116 ден

Нова интересна книга – сликовница за деца. Помогнете им на младенчињата да си ги пронајдат своите родители. Ќе ви помогнат и нацртаните фигури на задната страница од сликата.

Категорија: Сликовници
Едиција: Едукативни сликовници
Димензии: 190/100 mm-картон

Категорија:

Нова интересна книга – сликовница за деца. Помогнете им на младенчињата да си ги пронајдат своите родители. Ќе ви помогнат и нацртаните фигури на задната страница од сликата.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Моето семејство”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »