Menu Close

Множење

270 ден

Оваа сложувалка од 80 парчиња ќе му помогне на вашето дете да ја совлада операцијата множење на многу едноставен и лесен начин.

Категорија: Едукативни изданија
Едиција: Пазли
Димензии: 370/284 mm- картон

Категорија:

Оваа сложувалка од 80 парчиња ќе му помогне на вашето дете да ја совлада операцијата множење на многу едноставен и лесен начин.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Множење”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »