Menu Close

Метро

105 ден

Изработено од тврд картон со прекрасни илустрации на животни ви овозможува да ја мерите висината се до 180 сантиметри.

Категорија: Сликовници
Едиција: /
Димензии: 155/185 mm (склопено); картон

Категорија:

Изработено од тврд картон со прекрасни илустрации на животни ви овозможува да ја мерите висината се до 180 сантиметри.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Метро”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »