Menu Close

Мачорот во чизми

45 ден

Ги паметите нашите пријатели од Кралството на бајките? Епа сега сите тие заедно со уште многу нови се повторно со нас. Дваесет приказни со богати и живи илустрации раскажани на 16 страници наменети за оние најмладите.

Категорија: Сликовници
Едиција: Во царството на бајките
Димензии: 140/190 mm-16 стр.

Категорија:

Ги паметите нашите пријатели од Кралството на бајките? Епа сега сите тие заедно со уште многу нови се повторно со нас. Дваесет приказни со богати и живи илустрации раскажани на 16 страници наменети за оние најмладите.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Мачорот во чизми”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »