Menu Close

Малото срнче

35 ден

Серија кратки приказни прилагодени за најмалата возраст, освен по својата содржина, и по својата големина, направени така да можат да ги држат во рака и малите детски рачиња.Оваа едиција е достапна и на албански јазик.

Категорија: Сликовници
Едиција: Мали приказни
Димензии: 120/165mm-16 страници

Категорија:

Серија кратки приказни прилагодени за најмалата возраст, освен по својата содржина, и по својата големина, направени така да можат да ги држат во рака и малите детски рачиња.Оваа едиција е достапна и на албански јазик.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Малото срнче”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »