Menu Close

Категорија: Сликовници Едиција: Сликовници со животни Димензии: 105/100 mm, картон

45 ден

Ги паметите нашите пријатели од Кралството на бајките? Епа сега сите тие заедно со уште многу нови се повторно со нас. Дваесет приказни со богати и живи илустрации раскажани на 16 страници наменети за оние најмладите.

Категорија: Сликовници
Едиција: Во царството на бајките
Димензии: 140/190 mm-16 стр.

Категорија:

Ги паметите нашите пријатели од Кралството на бајките? Епа сега сите тие заедно со уште многу нови се повторно со нас. Дваесет приказни со богати и живи илустрации раскажани на 16 страници наменети за оние најмладите.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Категорија: Сликовници Едиција: Сликовници со животни Димензии: 105/100 mm, картон”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »