Menu Close

Зимница 2

99 ден

Нов наслов од оваа едиција на готвачи! На 65 страници во боја, надополнети со фотограии може да најдете преку 70 рецепти коишто се описно објаснети односно постапката на приготвување на рецептот и исто толку фотографии на рецептите.

Категорија: Прирачници
Едиција: Мали мајсторства
Димензии: 165/235 mm-65 страници ;брош повез

Категорија:

Нов наслов од оваа едиција на готвачи! На 65 страници во боја, надополнети со фотограии може да најдете преку 70 рецепти коишто се описно објаснети односно постапката на приготвување на рецептот и исто толку фотографии на рецептите.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Зимница 2”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »