Menu Close

Зајачето што сака да заспие

250 ден

Една од најпродаваните книги за деца во светот. Нова, иновативна приказна, која користи психолошки техники за побрзо да го успие детето. Следете ја приказната за зајачето Роџер кое е уморно и сака да заспие, и дозволете и вашето дете да заспие со него.

Категорија: Сликовници
Едиција:
Димензии: 203/260 mm;тврд повез и илустрации во боја

Категорија:

Една од најпродаваните книги за деца во светот. Нова, иновативна приказна, која користи психолошки техники за побрзо да го успие детето. Следете ја приказната за зајачето Роџер кое е уморно и сака да заспие, и дозволете и вашето дете да заспие со него.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Зајачето што сака да заспие”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »