Menu Close

Жедната чавка

50 ден

Дванаесен нови приказни, дванаесет нови книгички со картонски листови и живи илустрации наменети за најмалите.

Категорија: Сликовници
Едиција: Бисерчиња
Димензии: 150/150 mm-8 стр.-картoн

Категорија:

Дванаесен нови приказни, дванаесет нови книгички со картонски листови и живи илустрации наменети за најмалите.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Жедната чавка”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »