Menu Close

Во шума

99 ден

Сликовници со прекрасни илустрации на животни што се развлекуваат како хармоника. Секоја сликовница содржи 16 различни сликички на кои илустративно се прикажани животни со нивниот точен назив. Животните се групирани во 6 различни сликовници И тоа како животни од зоолошката градина, од водата, од дворот, во шумата, како миленичиња и семејни групи.

Категорија: Сликовници
Едиција: Сликовници со животни
Димензии: 105/100 mm, картон

Категорија:

Сликовници со прекрасни илустрации на животни што се развлекуваат како хармоника. Секоја сликовница содржи 16 различни сликички на кои илустративно се прикажани животни со нивниот точен назив. Животните се групирани во 6 различни сликовници И тоа како животни од зоолошката градина, од водата, од дворот, во шумата, како миленичиња и семејни групи.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Во шума”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »