Menu Close

Буквар на калории

126 ден

За повеќе од 1000 вредности речникот на калории е незаменливо помагало за сите што сакаат да ослабат и за оние што сакаат да се здебелат. Податоците за хранливите вредности се прегледно поделени во 11 групи. Оваа книга дава совети и идеи за правилна исхрана.

Категорија: Прирачници
Едиција: Буквари
Димензии: 100/200 mm-111 страници, брош повез

Категорија:

За повеќе од 1000 вредности речникот на калории е незаменливо помагало за сите што сакаат да ослабат и за оние што сакаат да се здебелат. Податоците за хранливите вредности се прегледно поделени во 11 групи. Оваа книга дава совети и идеи за правилна исхрана.

    Рецензии

    Сеуште нема препораки.

    Оценете го производот “Буквар на калории”

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

    Translate »